Ecomanagers
Alwernia | ||
Karolina Nocońurzad@alwernia.pl |
12 283 11 15 ext. 336 | |
Mo 07:00-16:00 |
Urząd Miejski w Alwerni ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia |
Website |
Andrychów | ||
Paulina Mrzygłódpaulina.mrzyglod@andrychow.eu |
33 842 99 68 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miejski w Andrychowie, |
Website Facebook |
Biały Dunajec | ||
Bernadetta Kanozaekodoradca@bialydunajec.com.pl |
18 207 95 21 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Biały Dunajec, ul. Jana Pawła II 312, 34-425 Biały Dunajec, p. 1 Show on map |
Website |
Biecz | ||
Kamila Schirmerkamila.schirmer@biecz.pl |
13 440 68 44 | |
Mo 08:30-14:30 |
Urząd Miejski w Bieczu |
Website |
Biskupice | ||
Marcelina Słotwińskaekodoradca@biskupice.pl |
12 289 70 95 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Biskupice, Tomaszkowice 455, 32-020 Wieliczka, pok. 33 Show on map |
Website |
Biskupice | ||
Justyna Kupiecekodoradca@biskupice.pl |
12 289 70 80 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Biskupice, |
Website |
Bobowa | ||
Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnejprojekty@bobowa.pl |
18 351 43 00 ext. 25
18 351 43 00 ext. 26 |
|
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miejski w Bobowej, p.18, p.21 Show on map |
Website |
Bochnia (gmina) | ||
Gabriela Widełkag.widelka@bochnia-gmina.pl |
14 690 11 35 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Bochnia |
Website |
Bochnia (miasto) | ||
Ewa Sulma-Pawlikewa.sulma-pawlik@um.bochnia.pl |
14 614 91 54 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miasta Bochnia, |
Website Facebook |
Bochnia (miasto) | ||
Norbert Zającnorbert.zajac@um.bochnia.pl |
14 614 91 54 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miasta Bochnia, |
Website Facebook |
Bolesław (pow. dąbrowski) | ||
Jarosław Biedrońj.biedron@boleslaw.com.pl |
14 641 59 18 | |
Mo 08:00-15:30 |
Bolesław 6 |
Website |
Bolesław (pow. olkuski) | ||
Agnieszka Móla.mol@gminaboleslaw.pl |
32 642 45 01 ext. 208 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Bolesław, |
Website |
Borzęcin | ||
Monika Świątekczystepowietrze@borzecin.pl |
14 684 63 70 ext. 21 | |
Mo 08:00-14:00 |
Urząd Gminy w Borzęcinie |
Website |
Brzesko | ||
Ewelina Rudnikewelina.rudnik@um.brzesko.pl |
14 686 51 22 | |
Mo - |
Urząd Miejski w Brzesku |
Website |
Brzeszcze | ||
Agata Kuklaagata_kukla@um.brzeszcze.pl |
32 772 85 57 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Miasta Brzeszcze |
Website |
Brzeźnica | ||
Grzegorz Podleśekodoradca@brzeznica.pl |
33 879 20 29 ext. 34 | |
Mo - |
Urząd Gminy Brzeźnica |
Website |
Budzów | ||
Justyna Falasafalasa@budzow.pl |
33 876 77 73 | |
Mo - |
Urząd Gminy Budzów |
Website |
Bukowina Tatrzańska | ||
Wioleta Litwinekodoradca@ugbukowinatatrzanska.pl |
721 604 501 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska |
Website |
Bukowno | ||
Anna Śliwińska-Wyrzychowskaczystepowietrze@umbukowno.pl |
32 626 18 38 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Miejski w Bukownie, |
Website |
Bystra-Sidzina | ||
Kamila Dudak.duda@bystra-sidzina.pl |
18 268 12 20 ext. 123 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Bystra-Sidzina, |
Website Facebook |
Charsznica | ||
Magdalena Kadejaekodoradca@charsznica.pl |
41 383 61 62 ext. 22 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Charsznica |
Website |
Chełmek | ||
Joanna Żmudajzmuda@chelmek.pl |
33 844 90 30 ext. 30 | |
Mo - |
Urząd Miejski w Chełmku |
Website |
Chełmiec | ||
Dorota Krawczykdkrawczyk@chelmiec.pl |
18 548 02 17
782 256 456 |
|
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Chełmiec, |
Website |
Chrzanów | ||
Angelika Brodzińska-Cyganangelika.brodzinska-cygan@chrzanow.pl |
32 758 51 18 | |
Mo 07:00-17:00 |
Urząd Miejski w Chrzanowie |
Website |
Ciężkowice | ||
Jolanta Zagałajzagala@ciezkowice.pl |
14 628 58 30 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy Ciężkowice |
Website Facebook |
Czarny Dunajec | ||
Paulina Kowalczykpkowalczyk@czarny-dunajec.pl |
18 261 35 35 | |
Mo 08:00-16:00 |
ul. J. Piłsudzkiego 2, |
Website |
Czchów | ||
Maria Janickam.janicka@czchow.pl |
14 662 17 16 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Czchów |
Website |
Czernichów | ||
Edyta Urbańczyk-Kowaliklife@czernichow.pl |
12 444 55 77 ext. 104
515 912 073 |
|
Mo 08:00-14:00 |
Urząd Gminy Czernichów, |
Website |
Czorsztyn | ||
Bartłomiej Czechowskipowietrze@ug.czorsztyn.pl |
18 275 00 70 ext. 105 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Czorsztyn z/s w Maniowach, ul. Gorczańska 3, |
Website |
Dąbrowa Tarnowska | ||
Szymon Lichorobiecszymon.lichorobiec.ekodoradca@gmail.com |
14 644 21 21 | |
Mo 08:30-16:30 |
Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, |
Website Facebook |
Dębno | ||
Karolina Nowakkarolina.nowak@gminadebno.pl |
14 631 85 95 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy Dębno |
Website |
Dobczyce | ||
Grzegorz Murzyngmurzyn@dobczyce.pl |
12 372 17 77 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, |
Website |
Dobra | ||
Anna Jaworanna.jawor@gminadobra.pl |
18 333 00 20 ext. 134
509 667 960 |
|
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Dobra, |
Website |
Drwinia | ||
Grażyna Szczecina-Romańskag.szczecina-romanska@drwinia.pl |
12 284 98 31 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Gminy w Drwini |
Website |
Gdów | ||
Sabina Trzupekstrzupek@gdow.pl |
12 288 81 46
784 960 076 |
|
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Gdów |
Website |
Gnojnik | ||
Wojciech Gagatekwgagatek@gnojnik.pl |
14 686 96 00 ext. 26 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy Gnojnik |
Website |
Gołcza | ||
Paweł Cencekpawel.cencek@golcza.pl |
12 388 60 03 ext. 112 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Gołcza, |
Website Facebook |
Gorlice (gmina) | ||
Beata Grębskabeata.grebska@gmina.gorlice.pl |
18 534 62 36 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Gorlice ul. 11 Listopada 2, 38-300 Gorlice, pok. 1 Show on map |
Website |
Gorlice (miasto) | ||
Paulina Setlakpaulina.setlak@um.gorlice.pl |
18 355 12 33
572 908 868 |
|
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miejski w Gorlicach, |
Website Facebook |
Gorlice (miasto) | ||
Kamila Załęskaekodoradca@um.gorlice.pl |
572 908 868 | |
Mo 07:30-14:30 |
Urząd Miejski w Gorlicach |
Website Facebook |
Gręboszów | ||
Kinga Sobotaksobota@greboszow.pl |
14 641 60 02 ext. 23 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Gręboszów |
Website |
Gródek nad Dunajcem | ||
Monika Mrózmmroz@gminagrodek.pl |
18 440 10 35 ext. 39 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem |
Website |
Gromnik | ||
Joanna Nowak-Gdowskaj.gdowska@gromnik.pl |
14 651 42 38 ext. 14 | |
Mo 07:30-15:30 |
Wincentego Witosa 2, 33-180 Gromnik Show on map |
Website Facebook |
Grybów (gmina) | ||
Mirosław Sękm.sek@gminagrybow.pl |
18 448 42 23 | |
Mo 07:15-15:15 |
Urząd Gminy Grybów |
Website |
Grybów (miasto) | ||
Monika Kornakiewiczmkornakiewicz@grybow.pl |
18 444 05 59 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miejski w Grybowie, |
Website |
Igołomia-Wawrzeńczyce | ||
Angelika Pająkekodoradca@igwa.pl |
12 287 40 03 ext. 25 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce |
Website |
Igołomia-Wawrzeńczyce | ||
Karolina Ładaekodoradca@igwa.pl |
12 287 40 03 ext. 25 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce |
Website |
Iwanowice | ||
Marek Kmitaczystepowietrze@iwanowice.pl |
797 016 658 | |
Mo 12:00-16:00 |
Urząd Gminy Iwanowice |
Website |
Iwanowice | ||
Kinga Wachuleckwachulec@iwanowice.pl |
12 388 40 03 ext. 24 | |
Mo 10:00-16:00 |
Urząd Gminy Iwanowice |
Website |
Iwkowa | ||
Agnieszka Midaa.mida@iwkowa.pl |
14 684 40 10 ext. 27 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Iwkowa, |
Website |
Iwkowa | ||
Olga Dudaoduda@iwkowa.pl |
14 684 40 10 ext. 27 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Iwkowa, |
Website |
Jabłonka | ||
Dariusz Gwiżdżsrodowisko@jablonka.pl |
18 261 11 41 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Jabłonka ul. 3-go Maja 1, 34 - 480 Jabłonka, |
Website |
Jerzmanowice-Przeginia | ||
Magdalena Mączkammaczka@jerzmanowice-przeginia.pl |
12 389 52 47 ext. 124 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Jerzmanowice-Przeginia |
Website |
Jordanów (gmina) | ||
Joanna Czyszczońekodoradca@gmina-jordanow.pl |
18 268 76 19
790 719 002 |
|
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Jordanowie |
Website |
Jordanów (miasto) | ||
Magdalena Łabędzkasrodowisko@jordanow.pl |
18 269 17 25 | |
Mo 07:30-14:30 |
Urząd Miasta Jordanowa |
Website |
Kamienica | ||
Patrycja Węglarzpatrycja.w@kamienica.org.pl |
18 332 30 25 ext. 46 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Kamienica |
Website |
Kamionka Wielka | ||
Przemysław Lebdap.lebda@kamionka.iap.pl |
533 234 769 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Kamionce Wielkiej, |
Website |
Kęty | ||
Kaja Pudełkokaja.pudelko@kety.pl |
33 844 76 00 ext. 128 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Kęty |
Website |
Klucze | ||
Agnieszka Zawiślaka.zawislak@gmina-klucze.pl |
32 642 85 08 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Klucze |
Website |
Kocmyrzów-Luborzyca | ||
Justyna Żelaznyekodoradca@kocmyrzow-luborzyca.ug.gpv.pl |
12 387 14 10 ext. 41 | |
Mo 09:00-18:00 |
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, |
Website |
Kocmyrzów-Luborzyca | ||
Aneta Cabaaneta.caba@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl |
12 387 22 62 | |
Mo 09:00-18:00 |
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, |
Website |
Kocmyrzów-Luborzyca | ||
Karolina Dukekoteam@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl |
12 387 14 10 ext. 41 | |
Mo 09:00-18:00 |
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, |
Website |
Koniusza | ||
Aneta Marzęckaa.marzecka@koniusza.pl |
12 386 91 00
12 386 90 39 |
|
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Koniusza |
Website Facebook |
Kościelisko | ||
Agnieszka Michalikekodoradca@gminakoscielisko.pl |
18 202 34 82
880 720 070 |
|
Mo 08:00-16:00 |
ul. Nędzy-Kubińca 101, |
Website |
Koszyce | ||
Sylwia Nurkowskaekodoradca@koszyce.gmina.pl |
41 351 40 48 ext. 204 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miasta i Gminy Koszyce |
Website |
Kozłów | ||
Weronika Krzykawskaw.krzykawska@kozlow.pl |
41 384 10 48 ext. 47 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy w Kozłowie |
Website |
Kraków | ||
Magdalena Czarneckamagdalena.czarnecka@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Ewa Jękotewa.jekot@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Agnieszka Kapralskaagnieszka.kapralska@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Małgorzata Dudekmalgorzata.dudek@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Piotr Skałkapiotr.skalka@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa |
Website |
Kraków | ||
Anna SzyjaAnna.Szyja@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Anna Gadochaanna.gadocha@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Aleksandra Tadewicz – CieślaAleksandra.Tadewicz-Ciesla@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Aleksandra CzarnikAleksandra.Czarnik@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Kraków | ||
Paulina Szczepańskapaulina.szczepanska@um.krakow.pl |
12 616 88 48 | |
Mo 07:40-15:30 |
Urząd Miasta Krakowa, |
Website |
Krościenko nad Dunajcem | ||
Wojciech Pospieszałowskisrodowisko@kroscienko.pl |
18 262 00 39 | |
Mo - |
Urząd gminy Krościenko nad Dunajcem |
Website |
Krynica-Zdrój | ||
Tomasz Sarnektsarnek@umkrynica.pl |
18 472 55 36 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Miasta Krynicy-Zdrój |
Website |
Krzeszowice | ||
Karolina Götzk.gotz@um.krzeszowice.pl |
12 252 08 05 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Miejski w Krzeszowicach |
Website |
Lanckorona | ||
Paulina Tomczykiewiczekodoradca@lanckorona.pl |
33 876 35 95 ext. 22 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Lanckorona |
Website |
Laskowa | ||
Karolina Kuligk.kulig@laskowa.iap.pl |
18 330 02 24 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Laskowa |
Website |
Laskowa | ||
Magdalena Stanisławczykm.stanislawczyk@laskowa.pl |
18 330 02 30 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Laskowa |
Website |
Libiąż | ||
Patrycja Krupapatrycja.krupa@libiaz.pl |
32 624 92 69 | |
Mo 07:00-16:00 |
Urząd Miejski w Libiążu |
Website |
Limanowa (gmina) | ||
Karolina Gancarczykk.gancarczyk112@gmail.com |
511 900 353 | |
Mo 15:00-19:00 |
Urząd Gminy Limanowa |
Website |
Limanowa (miasto) | ||
Ewa Mólemol@miasto.limanowa.pl |
18 337 20 54 ext. 164 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miasta Limanowa, |
Website Facebook |
Lipnica Murowana | ||
Aleksandra Przybyłkoa.przybylko@lipnicamurowana.pl |
14 634 85 69 | |
Mo 12:00-16:00 |
Urząd Gminy w Lipnicy Murowanej |
Website |
Lipnica Wielka | ||
Danuta Bieldanuta.biel@lipnicawielka.pl |
18 263 45 95 | |
Mo 08:30-16:30 |
Urząd Gminy Lipnica Wielka |
Website |
Lisia Góra | ||
Klaudia Szatkoekodoradca@lisiagora.pl |
14 678 46 78 | |
Mo - |
Urząd Gminy Lisia Góra |
Website |
Liszki | ||
Anna Szewczyka.szewczyk@liszki.pl |
12 257 65 71 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Liszki, |
Website Facebook |
Lubień | ||
Jolanta Knapczykj.knapczyk@lubien.pl |
18 269 39 02 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Lubień |
Website |
Lubień | ||
Joanna Stożekj.stozek@lubien.pl |
18 269 39 11 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Lubień |
Website |
Łabowa | ||
Agata Furczońafurczon@labowa.pl |
18 414 24 59 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Łabowa |
Website |
Łącko | ||
Aneta Klimczaka.klimczak@lacko.pl |
18 414 07 51 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Łącko, |
Website |
Łapanów | ||
Wojciech Śliwaekodoradca@lapanow.pl |
14 684 85 26 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy |
Website |
Łapsze Niżne | ||
Małgorzata Olejarzekodoradca@lapszenizne.pl |
18 262 89 27 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Łapszach Niżnych, |
Website |
Łososina Dolna | ||
Wioleta Lipińskaczyste.powietrze@lososina.pl |
18 521 85 31 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy w Łososinie Dolnej |
Website |
Łukowica | ||
Krzysztof Kądziołkaekodoradca@lukowica.pl |
18 330 15 13 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Łukowica |
Website |
Łużna | ||
Daniel Klimekklimekd@luzna.pl |
18 354 39 22 ext. 307 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Łużna |
Website |
Maków Podhalański | ||
Justyna Ławczysekodoradca@makow-podhalanski.pl |
33 874 97 46 | |
Mo 07:15-15:15 |
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim |
Website |
Michałowice | ||
Magdalena Stronamstr@michalowice.malopolska.pl |
12 388 76 74 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Michałowice |
Website |
Michałowice | ||
Kamil Frankowskikfra@michalowice.malopolska.pl |
12 388 76 46 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Michałowice |
Website |
Miechów | ||
Ewa Kamińskaekaminska@miechow.eu |
41 388 26 13 ext. 35 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy i Miasta Miechów |
Website Facebook |
Mogilany | ||
Beata Kulerzbkulerz@mogilany.pl |
12 444 52 04
537 970 009 |
|
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Mogilany |
Website |
Mogilany | ||
Joanna Renowicz-Czerwińskajczerwinska@mogilany.pl |
12 444 52 04
537 970 006 |
|
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Mogilany |
Website |
Mszana Dolna (gmina) | ||
Beata Paluszekb.paluszek@mszana.pl |
18 331 00 09 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Mszana Dolna, |
Website |
Mszana Dolna (miasto) | ||
Adrian Jarusczystepowietrze@mszana-dolna.pl |
18 331 06 22 | |
Mo 07:00-15:00 |
Piłsudskiego 2, 34-730 Mszana Dolna 34-730 |
Website |
Mucharz | ||
Ewelina Szczurekekologia@mucharz.pl |
33 876 14 68 ext. 18 | |
Mo 07:00-15:00 |
34-106 Mucharz; 226, 34-106 Show on map |
Website |
Muszyna | ||
Michał Cąplakmcaplak@muszyna.pl |
18 477 79 22 | |
Mo 08:00-15:00 |
UMiG Muszyna |
Website |
Myślenice | ||
Dariusz Zborowskidariusz.zborowski@myslenice.pl |
12 639 23 38 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy Myślenice |
Website |
Myślenice | ||
Wojciech Blakwojciech.blak@myslenice.pl |
12 639 23 38 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy Myślenice |
Website |
Nawojowa | ||
Dorota Kucharskaekodoradca@nawojowa.pl |
18 445 70 67 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Nawojowa, |
Website Facebook |
Niedźwiedź | ||
Paulina Przybytekp.przybytek@niedzwiedz.iap.pl |
18 331 70 02 ext. 310 | |
Mo 08:00-15:00 |
Urząd Gminy Niedzwiedź |
Website |
Niepołomice | ||
Weronika Baran-Miernikekodoradca@niepolomice.eu |
12 250 94 54 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach, |
Website |
Niepołomice | ||
Justyna Mitroniukekodoradca@niepolomice.eu |
12 250 94 54 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach, |
Website |
Niepołomice | ||
Arkadiusz Glińskiekodoradca@niepolomice.eu |
12 250 94 54 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach, |
Website |
Nowe Brzesko | ||
Marta Dudra-Przeniosłoczystepowietrze@nowe-brzesko.pl |
536 363 963 | |
Mo 07:30-15:30 |
UMiG Nowe Brzesko |
Website |
Nowy Sącz | ||
Zuzanna Mirekzmirek@nowysacz.pl |
18 446 87 18 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Miasta Nowego Sącza |
Website |
Nowy Targ (gmina) | ||
Paulina Ficficpaulina@ugnowytarg.pl |
18 263 22 17
727 400 506 |
|
Mo 07:00-15:30 |
Urząd Gminy Nowy Targ, |
Website Facebook |
Nowy Targ (miasto) | ||
Klaudia Nenkoklaudia_nenko@um.nowytarg.pl |
18 261 12 29 | |
Mo 07:30-16:00 |
Urząd Miasta Nowy Targ |
Website |
Nowy Wiśnicz | ||
Marta Widełkaekodoradca@nowywisnicz.pl |
14 685 09 12 ext. 23 | |
Mo - |
Urząd Miejski w Nowym Wiśniczu |
Website |
Ochotnica Dolna | ||
Patrycja Tyleckapatrycja.tylecka@ochotnica.pl |
18 262 09 19 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Ochotnica Dolna |
Website |
Olesno | ||
Arkadiusz Morawiecam@gminaolesno.pl |
14 641 24 41 | |
Mo 08:00-15:00 |
Urząd Gminy w Oleśnie, ul. W. Jagiełły 1, 33-210 Olesno |
Website |
Olkusz | ||
Monika Noworytam.noworyta@umig.olkusz.pl |
32 626 01 76 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Miasta i Gminy Olkusz |
Website |
Olkusz | ||
Viktoriya Szotekv.szotek@umig.olkusz.pl |
32 626 01 76 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Miasta i Gminy Olkusz |
Website |
Osiek | ||
Agnieszka Chmiela.chmiel@osiek.pl |
33 845 82 23 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy w Osieku, pokój 12, I piętro Show on map |
Website |
Oświęcim (gmina) | ||
Żelisława Noworytaz.noworyta@gminaoswiecim.pl |
33 844 95 27 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Oświęcim, |
Website Facebook |
Oświęcim (miasto) | ||
Magdalena Ptaszyńskamagdalena.ptaszynska@um.oswiecim.pl |
33 842 91 82 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Miasta Oświęcim, |
Website |
Pałecznica | ||
Magdalena Kopećkopec.m@palecznica.pl |
41 384 80 37 | |
Mo - |
Urząd Gminy Pałecznica, |
Website Facebook |
Pcim | ||
Maciej Pandyraekodoradca@pcim.pl |
12 274 80 50 ext. 13 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Pcim |
Website |
Piwniczna-Zdrój | ||
Agnieszka Lompart-Porębskaaporebska@piwniczna.pl |
18 446 40 43 | |
Mo 08:30-15:30 |
Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój, |
Website Facebook |
Pleśna | ||
Teresa Skrobisztskrobisz@plesna.pl |
14 629 28 48 | |
Mo 16:00-18:00 |
Urząd Gminy Pleśna |
Website |
Podegrodzie | ||
Ewelina Surmae.surma@podegrodzie.pl |
18 445 90 33 ext. 80 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Podegrodzie, |
Website |
Polanka Wielka | ||
Katarzyna Klimczykkatarzyna.klimczyk@polanka-wielka.pl |
33 848 80 08 ext. 40 | |
Mo - |
Urząd Gminy Polanka Wielka |
Website |
Poronin | ||
Zbigniew Chowaniecekodoradca@poronin.pl |
18 202 10 24 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy Poronin, |
Website |
Proszowice | ||
Sylwia Ostrowskasostrowska@um.proszowice.pl |
515 423 560 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miasta i Gminy Proszowice |
Website |
Przeciszów | ||
Kamila Augustynk.augustyn@przeciszow.pl |
33 841 32 94 ext. 41 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy Przeciszów |
Website |
Raba Wyżna | ||
Grażyna Madejagmadeja@rabawyzna.pl |
18 269 12 71
18 269 12 78 |
|
Mo 07:45-15:45 |
Urząd Gminy Raba Wyżna |
Website |
Rabka-Zdrój | ||
Stanisław Kiersztynskiersztyn@rabka.pl |
18 268 04 72 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, |
Website |
Raciechowice | ||
Jerzy Tymczyszynjerzy.tymczyszyn@raciechowice.pl |
12 372 52 15
725 530 800 |
|
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Raciechowice, |
Website |
Racławice | ||
Katarzyna Wileczek-Łójochrona.srodowiska@raclawice.pl |
41 384 40 16 | |
Mo 08:00-15:00 |
Urząd Gminy Racławice |
Website |
Radłów | ||
Natalia Pochrońpochronn@gminaradlow.pl |
14 678 20 44 ext. 191 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy w Radłowie |
Website |
Radziemice | ||
Anna Węgrzynowicza.wegrzynowicz@radziemice.gmina.pl |
12 385 60 25 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Radziemicach, |
Website |
Radziemice | ||
Szymon Kubiks.kubik@radziemice.gmina.pl |
12 385 62 44 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Radziemicach, |
Website |
Ropa | ||
Marta Migaczmmigacz@eu-ropa.pl |
18 353 40 14 ext. 25 | |
Mo 08:00-10:00 |
Urząd Gminy Ropa |
Website |
Ryglice | ||
Beata Makarskabeata.makarska@ryglice.pl |
14 644 36 16 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Miejski w Ryglicach, |
Website |
Rytro | ||
Karolina Strukkstruk@rytro.pl |
18 446 90 40 | |
Mo 08:30-16:30 |
Urząd Gminy w Rytrze |
Website |
Rzepiennik Strzyżewski | ||
Angelika Romanangelika.roman@rzepiennik.pl |
14 653 55 32 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski, |
Website |
Rzezawa | ||
Referat Inwestycji i Drogownictwagmina@rzezawa.pl |
14 685 81 00 | |
Mo 10:00-17:00 |
Urząd Gminy Rzezawa, ul. Długa 21, 32-765 Rzezawa Show on map |
Website |
Sękowa | ||
Benita Wojnarowiczb.wojnarowicz@sekowa.pl |
18 351 90 63 ext. 291 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy Sękowa |
Website |
Sękowa | ||
Małgorzata Żmigrodzkaekodoradca@sekowa.pl |
18 351 90 63 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy Sękowa |
Website |
Siepraw | ||
Edyta Bidzińskaebidzinska@siepraw.pl |
12 372 18 00 ext. 34 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Siepraw |
Website |
Skała | ||
Karolina Papajkarolina.papaj@skala.pl |
12 389 10 98 ext. 120 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy Skała |
Website |
Skawina | ||
Krzysztof Szuladaekodoradca@gminaskawina.pl |
12 277 01 68 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, |
Website |
Skrzyszów | ||
Anna Sobola.sobol@ug.skrzyszow.pl |
14 688 70 20 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Skrzyszowie |
Website |
Słaboszów | ||
Małgorzata Wajdagmina@slaboszow.pl |
41 384 79 12 | |
Mo - |
Urząd Gminy w Słaboszowie |
Website |
Słomniki | ||
Magdalena Gzylekodoradca@slomniki.pl |
12 388 11 02 ext. 140 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Miasta Słomniki, |
Website Facebook |
Słopnice | ||
Krzysztof Kęskakrzysztof.keska@slopnice.pl |
18 334 74 23 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy Słopnice |
Website |
Spytkowice (pow. nowotarski) | ||
Małgorzata Stopkamalgorzata.stopka@spytkowice.pl |
18 268 83 70 ext. 32 | |
Mo 08:00-12:00 |
Urząd Gminy Spytkowice, |
Website Facebook |
Spytkowice (pow. wadowicki) | ||
Natalia Kolasaekodoradca@spytkowice.net.pl |
33 879 18 20 ext. 66 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Spytkowice |
Website |
Stary Sącz | ||
Dorota Janeczek-Bajerskaekodoradca@um.stary.sacz.pl |
18 446 02 70 ext. 148 | |
Mo 08:30-16:30 |
Urząd Miejski w Starym Sączu, |
Website |
Stryszawa | ||
Justyna Habowska-Kardaśjhabowska@stryszawa.pl |
33 876 77 25 | |
Mo - |
Urząd Gminy Stryszawa |
Website |
Stryszów | ||
Mateusz Bródkambrodka@stryszow.pl |
33 879 74 12 ext. 123 | |
Mo 08:00-17:00 |
34-146 Stryszów 149 Show on map |
Website |
Sucha Beskidzka | ||
Nina Piórkowskaekodoradca@sucha-beskidzka.pl |
33 874 95 52 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miejski w Suchej Beskidzkiej, |
Website |
Sułkowice | ||
Referat Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiskasulkowice@sulkowice.pl |
12 273 20 75 ext. 18
12 273 20 75 ext. 20 |
|
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miejski w Sułkowicach, Rynek 1 Show on map |
Website |
Sułkowice | ||
Patrycja Bujasekodoradca@sulkowice.pl |
697 665 508 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miejski w Sułkowicach, |
Website |
Sułkowice | ||
Katarzyna Ziębakatarzyna.zieba@sulkowice.pl |
697 665 508 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Miejski w Sułkowicach, |
Website |
Sułoszowa | ||
Zofia Biercabierca@suloszowa.pl |
12 389 60 28 ext. 22 | |
Mo - |
Urząd Gminy Sułoszowa |
Website |
Świątniki Górne | ||
Aleksandra Piegzaekodoradca@swiatniki-gorne.pl |
12 270 40 30 ext. 165 | |
Mo 07:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne, |
Website Facebook |
Świątniki Górne | ||
Paulina Barcikpowietrze@swiatniki-gorne.pl |
663 788 004 | |
Mo 07:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne, |
Website Facebook |
Szaflary | ||
Natalia Burkatczystepowietrze@szaflary.pl |
18 261 23 41 | |
Mo 09:00-15:00 |
Urząd Gminy Szaflary |
Website |
Szczawnica | ||
Małgorzata Kitainfrastruktura@szczawnica.pl |
18 262 22 03 ext. 18 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Miasta i Gminy Szczawnicy |
Website |
Szczucin | ||
Sabina Kupiecsabina.kupiec@umigszczucin.pl |
14 644 31 20 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Miasta i Gminy w Szczucinie, |
Website |
Szczurowa | ||
Patrycja Świeradpswierad@szczurowa.pl |
14 632 09 48 | |
Mo 12:00-16:00 |
Urząd Gminy Szczurowa, |
Website |
Szerzyny | ||
Aneta Zawiłaa.zawila@szerzyny.pl |
14 651 73 00 ext. 138 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Szerzyny |
Website |
Tarnów | ||
Anna Ponikiewskaa.ponikiewska@umt.tarnow.pl |
14 688 26 65 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miasta Tarnowa, |
Website |
Tarnów (gmina) | ||
Magdalena Wróbelekodoradca@gmina.tarnow.pl |
14 688 01 24 | |
Mo 08:30-16:30 |
Urząd gminy Tarnów |
Website |
Tokarnia | ||
Dominik Czyszczońd.czyszczon@tokarnia.info.pl |
12 372 82 31 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Tokarnia |
Website |
Tokarnia | ||
Jarosław Kędziorj.kedzior@tokarnia.info.pl |
12 372 82 31 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Tokarnia |
Website |
Tomice | ||
Tomasz Dyrczeko-doradca@tomice.pl |
33 823 35 98 ext. 15 | |
Mo 12:00-16:00 |
Urząd Gminy Tomice, |
Website |
Trzciana | ||
Referat Infrastruktury, Spraw Komunalnych, Rolnictwa i Ochrony Środowiskagmina@trzciana.pl |
14 648 44 20 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Trzcianie |
Website |
Trzebinia | ||
Marcin Głowaczochrona.srodowiska@um.trzebinia.pl |
32 711 10 28 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Miasta w Trzebini |
Website |
Trzyciąż | ||
Iwona Walczakekodoradca2@gminatrzyciaz.pl |
12 389 40 01 ext. 19 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Gminy Trzyciąż |
Website |
Tuchów | ||
Karolina Sterkowicz-Cieślak.sterkowicz@tuchow.pl |
14 652 51 76 ext. 65 | |
Mo 07:30-12:30 |
Urząd Miejski w Tuchowie, |
Website Facebook |
Tymbark | ||
Marcelina Harbuzm.harbuz@tymbark.pl |
18 332 56 37 ext. 32 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Tymbarku |
Website |
Tymbark | ||
Anna Króla.krol@tymbark.pl |
18 332 56 37 ext. 32 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Gminy w Tymbarku |
Website |
Wadowice | ||
Natalia Pierógnpierog@wadowice.pl |
33 873 18 11 ext. 210
507 284 900 |
|
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Miejski Wadowice |
Website Facebook |
Wieliczka | ||
Mariusz Mardyłammardyla@wieliczka.eu |
12 263 42 45 | |
Mo 08:00-16:00 |
Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce, |
Website |
Wielka Wieś | ||
Dorota Piwowarczykd.piwowarczyk@wielka-wies.pl |
12 419 17 01 ext. 185 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Wielka Wieś, |
Website |
Wieprz | ||
Wojciech Anteckiwantecki@wieprz.pl |
33 875 51 18 ext. 26 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy Wieprz, |
Website |
Wierzchosławice | ||
Paulina Olszaneckapaulina.olszanecka@wierzchoslawice.pl |
14 631 90 48 | |
Mo 08:00-16:30 |
Wierzchosławice 550 |
Website |
Wietrzychowice | ||
Joanna Kaczmarskastazysta@wietrzychowice.pl |
14 641 80 45 | |
Mo 07:30-17:00 |
Urząd Gminy Wietrzychowice |
Website |
Wiśniowa | ||
Anna Klęka.klek@wisniowa.malopolska.pl |
12 372 44 52 | |
Mo 09:00-13:00 |
Urząd Gminy Wiśniowa |
Website |
Wolbrom | ||
Katarzyna Barczyk-Łyczakklyczak@umigwolbrom.pl |
32 706 53 49 | |
Mo 10:00-18:00 |
Urząd Miasta i Gminy Wolbrom, |
Website |
Zabierzów | ||
Barbara Raczyńskab.raczynska@zabierzow.org.pl |
12 283 07 61 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Zabierzów |
Website |
Zabierzów | ||
Mikołaj Piwowońskim.piwowonski@zabierzow.org.pl |
12 283 07 64 | |
Mo 08:00-17:00 |
Urząd Gminy Zabierzów |
Website |
Żabno | ||
Katarzyna Panekekodoradca@zabno.pl |
14 645 60 12 ext. 52 | |
Mo 07:30-16:00 |
Urząd Miejski w Żabnie |
Website |
Zakliczyn | ||
Barbara Witekbarbara.witek@zakliczyn.pl |
14 632 64 74 | |
Mo 09:00-17:00 |
Urząd Miejski w Zakliczynie, |
Website |
Zakopane | ||
Krystyna Soroczyńskaksoroczynska@zakopane.eu |
18 202 04 97 | |
Mo 10:00-16:00 |
Urząd Miasta Zakopane, |
Website |
Zakopane | ||
Anna Milonamilon@zakopane.eu |
18 202 04 97 | |
Mo 10:00-16:00 |
Urząd Miasta Zakopane, |
Website |
Zator | ||
Agnieszka Wiertelgeodezja@zator.pl |
33 841 22 15 ext. 28 | |
Mo 07:30-15:30 |
Urząd Miejski w Zatorze |
Website |
Zawoja | ||
Ewa Ficeke.ficek@zawoja.ug.pl |
33 877 50 51
33 877 50 15 ext. 101 |
|
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy Zawoja |
Website |
Żegocina | ||
Wojciech Grelaekodoradca@zegocina.pl |
14 648 45 41 | |
Mo 07:30-16:30 |
Urząd Gminy Żegocina |
Website |
Zembrzyce | ||
Mateusz Szklarczykm.szklarczyk@zembrzyce.pl |
33 874 61 69 | |
Mo 07:00-15:00 |
Urząd Gminy Zembrzyce |
Website |
Zielonki | ||
Adrian Baranadrian.baran@zielonki.pl |
12 285 08 50 ext. 310 | |
Mo 10:00-16:00 |
Urząd Gminy Zielonki, |
Website |