Ecomanagers

Find your Ecomanager, enter the name of the municipality

Andrychów
Replacement graphics

Agnieszka Walczak

agnieszka.walczak@andrychow.eu
33 842 99 68

pn,śr,cz 7:30-15:30
wt 7:30-17:00
pt 7:30-14:00

Urząd Miejski w Andrychowie, Rynek 15, 34-120 Andrychów, pok. 116

Website
Bochnia (miasto)

Elżbieta Walas

elzbieta.walas@um.bochnia.pl
14 614 91 54

pn-wt 8:00-15:00
cz 8:00-14:00

Urząd Miasta Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia, pok. 7

Website
Bolesław (pow. olkuski)
Replacement graphics

Jakub Kilian

ekodoradca@gminaboleslaw.pl
32 642 45 01 wew. 208

pn 8:00-16:00
wt 7:00-15:00
śr 7:00-11:00

Urząd Gminy Bolesław, ul. Główna 58, 32-329 Bolesław, pok. 7

Website
Bukowina Tatrzańska

Adam Plewa

ekodoradca@ugbukowinatatrzanska.pl
721 604 501

pn 9:00-17:00
wt-cz 7:30-15:30

Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska ul. Długa 144, 34-530 Bukowina Tatrzańska, pok. 2

Website
Bystra-Sidzina

Kamila Duda

k.duda@bystra-sidzina.pl
18 268 12 20 wew. 131

pn 8:00-16:00
wt-pt 7:00-15:00

Urząd Gminy Bystra-Sidzina, 34-235 Bystra Podhalańska 373, pok. 2

Website
Chełmiec

Dorota Hasior

dhasior@chelmiec.pl
18 414 56 14

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Chełmiec, ul. Papieska 2, 33-395 Chełmiec, pok. 12

Website
Ciężkowice

Przemysław Kapałka

pkapalka@ciezkowice.pl
14 628 58 40

pn-pt 7:00-15:00

Urząd Gminy Ciężkowice, ul. Tysiąclecia 19, 33-190 Ciężkowice,

Website
Czernichów

Agnieszka Smaga

life@czernichow.pl
12 270 21 04 wew. 120

pn 12:00-18:00
wt-pt 08:00-14:00

Urząd Gminy Czernichów, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów, pok. 108

Website
Dąbrowa Tarnowska

Szymon Lichorobiec

szymon.lichorobiec.ekodoradca@gmail.com
14 644 21 21

pn 8:30-16:30
wt-pt 7:30-15:30

Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, Rynek 34, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój nr 5

Website
Dobczyce

Grzegorz Murzyn

gmurzyn@dobczyce.pl
12 372 17 77

pn 7:30-16:30
wt-pt 7:30-15:15

Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Rynek 26, 32-410 Dobczyce, pok. 208

Website
Gdów
Replacement graphics

urzad@gdow.pl
570 499 988

pn 8:30-16:30
wt-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy w Gdowie, Rynek 40, 32-420 Gdów,

Website
Gołcza

Paweł Cencek

pawel.cencek@golcza.pl
12 388 60 03 wew. 112

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Gołcza, Gołcza 80, 32-075 Gołcza, pok. 29

Website
Gorlice (miasto)

Kamila Pakuła

ekodoradca@um.gorlice.pl
18 355 12 33
572 908 868

pn 8:00-16:00
wt-pt 7:30-15:30

Urząd Miejski w Gorlicach, ul. Rynek 2, 38-300 Gorlice

Website
Iwkowa

Agnieszka Mida

a.mida@iwkowa.pl
14 68 44 010 wew. 27

pn 8:00-17:00
wt-pt 8:00-15:45

Urząd Gminy Iwkowa, 32-861 Iwkowa 468, pok. 12

Website
Kamionka Wielka

Przemysław Lebda

p.lebda@kamionka.iap.pl
533 234 769

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy w Kamionce Wielkiej, 33-334 Kamionka Wielka 5

Website
Kocmyrzów-Luborzyca

Anna Cieślik

ekodoradca@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl
12 387 22 62

pn 12:00-16:00
wt-cz 11:00-15:00
pt 10:00-14:00

Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca, pok. 26

Website
Koniusza

Michał Bochenek

m.bochenek@koniusza.pl
12 386 91 00
12 386 90 39

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Koniusza, 32-104 Koniusza 55,

Website
Kraków
Replacement graphics

Małgorzata Dudek

malgorzata.dudek@um.krakow.pl
12 616 88 48

pn-pt 7:40-15:30

Urząd Miasta Krakowa, os. Zgody 2, 31-949 Kraków, pok. 7

Website
Kraków

Olga Jasonek

olga.jasonek@um.krakow.pl
12 616 88 48

pn-pt 7:40-15:30

Urząd Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28 A, 30-552 Kraków, parter, stanowisko 5.

Website
Kraków

Agnieszka Kapralska

agnieszka.kapralska@um.krakow.pl
12 616 88 48

pn-pt 7:40-15:30

Al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków

Website
Kraków

Piotr Skałka

piotr.skalka@um.krakow.pl
12 616 88 48

pn-pt 7:40-15:30

Urząd Miasta Krakowa, os. Zgody 2, 31-949 Kraków, pok. 7

Website
Kraków

Ewa Jękot

ewa.jekot@um.krakow.pl
12 616 88 48

pn-pt 7:40-15:30

Urząd Miasta Krakowa, Al. Powstania Warszawskiego 10, parter, stanowisko 1

Website
Kraków

Magdalena Gać

magdalena.gac@um.krakow.pl
12 616 88 48

pn-pt 7:40-15:30

Urząd Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28 A, 30-552 Kraków, parter, stanowisko 4.

Website
Limanowa (miasto)

Ewa Mól

emol@miasto.limanowa.pl
18 337 20 54 wew. 164

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Miasta Limanowa, ul. Jana Pawła II 9, 34-600 Limanowa,

Website
Liszki
Replacement graphics

Anna Szewczyk

a.szewczyk@liszki.pl
12 257 65 71
500 038 283

pn 8:00-17:00
wt-cz 7:30-15:30
pt 7:30-14:30

Urząd Gminy Liszki, Liszki 230, 32-060 Liszki, pok. 16

Website
Łapsze Niżne

Małgorzata Olejarz

ekodoradca@lapszenizne.pl
18 262 89 27

pn, śr-pt 7:30-15:30
wt 10:00-18:00

Urząd Gminy Łapsze Niżne, ul. Jana Pawła II 20, 34-442 Łapsze Niżne, pok. 19

Website
Łącko
Replacement graphics

Aneta Klimczak

a.klimczak@lacko.pl
18 41 40 751

pn 8:00-16:00
wt-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Łącko, 33-390 Łącko 445, pok. 21

Website
Miechów

Ewa Kamińska

ekaminska@miechow.eu
41 38 300 40 wew. 53

pn 8:00-16:00
wt-pt 7:00-15:00

Urząd Gminy i Miasta Miechów, ul. Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów pok. 205

Website
Mszana Dolna (gmina)

Szczepan Figura

s.figura@mszana.pl
18 33 10 009

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy 6, 34-730 Mszana Dolna pok. 45

Website
Nawojowa

Edyta Król-Dutka

ekodoradca@nawojowa.pl
18 445 70 67

pn 8:00-16:00
wt-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Nawojowa, ul. Ogrodowa 2, 33-335 Nawojowa

Website
Nowy Targ (miasto)
Nowy targ

Sylwester Magiera

sylwester_magiera@um.nowytarg.pl
18 261 12 91

pn 7:30-16:00
wt-cz 7:30-15:30
pt 7:30-15:00

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ, pok. 205

Website
Nowy Targ (gmina)

Paulina Białoń

bialonpaulina@ugnowytarg.pl
727 400 506

pn 7:00-15:30
wt-cz 7:00-15:00
pt 7:00-14:30

Urząd Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9, 34-400 Nowy Targ, pok. 111

Website
Oświęcim (gmina)

Żelisława Noworyta

z.noworyta@gminaoswiecim.pl
33 844 95 66

pn,śr,cz 7:30-15:30
wt 7:30-16:30
pt 7:30-14:30

Urząd Gminy Oświęcim, ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim pok. 26

Website
Pałecznica
Replacement graphics

Magdalena Kopeć

kopec.m@palecznica.pl
41 38 48 037

wt,cz,pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Pałecznica, ul. Św. Jakuba 11, 32-109 Pałecznica pok. 11

Website
Piwniczna-Zdrój
Replacement graphics

Monika Żywczak

mzywczak@piwniczna.pl
18 446 40 43

pn-wt 7:30-11:30
śr 8:00-12:00
cz-pt 7:30-11:30

Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój, Rynek 20, 33-350 Piwniczna-Zdrój, pok. 17

Website
Podegrodzie

Ewelina Surma

e.surma@podegrodzie.pl
18 445 90 33 wew. 80

pn 8:00-16:00
wt-pt 7:00-15:00

Urząd Gminy Podegrodzie, 33-386 Podegrodzie 248,

Website
Poronin

Szymon Fitak

ekodoradca@poronin.pl
18 202 10 24

pn 7:30-16:30
wt-pt 7:30-15:15

Urząd Gminy Poronin, ul. Piłsudskiego 5, 34-520 Poronin, pok. 24

Website
Rabka Zdrój

Stanisław Kiersztyn

skiersztyn@rabka.pl
18 268 04 72

pn 8:00-17:00
wt,cz 8:00-16:00
pt 8:00-15:00

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 2, pok. 13

Website
Raciechowice

Jerzy Tymczyszyn

jerzy.tymczyszyn@raciechowice.pl
12 372 52 15
725 530 800

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Gminy Raciechowice, 32-415 Raciechowice 277, pok. 27

Website
Radziemice

Anna Węgrzynowicz

a.wegrzynowicz@radziemice.gmina.pl
12 385 60 25

Urząd Gminy w Radziemicach, Radziemice 74, 32-107 Radziemice

Website
Ryglice
Replacement graphics

Beata Makarska

ekodoradca.ryglice@onet.eu
14 644 36 16

pn-pt 8:00-16:00

Urząd Miejski w Ryglicach, Rynek 9, 33-160 Ryglice, pok. 9

Website
Rzepiennik Strzyżewski

Karolina Sterkowicz

karolina.sterkowicz@rzepiennik.pl
14 65 35 532

pn-pt 7:30-15:30

Rzepiennik Strzyżewski 400, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski

Website
Skawina

Krzysztof Szulada

ekodoradca@gminaskawina.pl
12 27 70 167

pn 8:00-17:00
wt-cz 7:30-15:30
pt 7:30-14:30

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, ul. Rynek 12, 32-050 Skawina

Website
Słomniki

Magdalena Gzyl

ekodoradca@slomniki.pl
12 388 11 02 wew. 134

pn 9:00-17:00
wt-pt 7:30-15:30

ul. Kościuszki 64, 32-090 Słomniki,

Website
Spytkowice (pow. nowotarski)
Replacement graphics

urzad@spytkowice.pl
18 268 83 70 wew. 32

Urząd Gminy Spytkowice, 34-745 Spytkowice 26, pok. 8

Website
Stary Sącz
Ekodoradca Stary Sącz Dorota Janeczek-Bajerska

Dorota Janeczek-Bajerska

ekodoradca@um.stary.sacz.pl
18 446 02 70 wew. 148

pn 8:30-16:30
wt-pt 7:30-15:30

Urząd Miejski w Starym Sączu, ul. Batorego 25, 33-340 Stary Sącz

Website
Sucha Beskidzka

Nina Piórkowska

ekodoradca@sucha-beskidzka.pl
33 874 95 52

pn,wt,śr,pt 7:30-15:30
cz 9:00-17:00

Urząd Miejski w Suchej Beskidzkiej, ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka

Website
Szczucin

Ewelina Ryńska

ewelina.rynska@umigszczucin.pl
604 618 750

pn 8:00-12:00
wt-pt 7:30-11:30

Urząd Miasta i Gminy w Szczucinie, ul. Wolności 3, 33-230 Szczucin

Website
Szczurowa

Patrycja Świerad

pswierad@szczurowa.pl
14 632 09 48

pn 12:00-16:00
wt-cz 11:30-15:30
pt 11:00-15:00

Urząd Gminy Szczurowa, ul. Lwowska 2, 32-820 Szczurowa

Website
Świątniki Górne

Aleksandra Piegza

ekodoradca@swiatniki-gorne.pl
12 270 40 30 wew. 65

pn 12:00-17:00
wt 7:00-11:00
śr-cz 11:00-15:00
pt 7:00-10:00

Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne, ul. Bruchnalskiego 36, 32-040 Świątniki Górne

Website
Tarnów

Anna Ponikiewska

a.ponikiewska@umt.tarnow.pl
14 688 26 65

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Miasta Tarnowa, ul. Nowa 4, 33-100 Tarnów

Website
Tomice

Urszula Cimoch

eko-doradca@tomice.pl
33 823 35 98 wew. 15

pn 12:00-16:00
wt-śr 7:00-11:00
cz-pt 11:00-15:00

Urząd Gminy Tomice, ul. Wadowicka 51, 34-100 Tomice

Website
Tuchów

Wiktor Chrzanowski

w.chrzanowski@tuchow.pl
14 652 51 76 wew. 65

pn-cz 7:30-12:30

Urząd Miejski w Tuchowie, ul. Rynek 1, 33-170 Tuchów

Website
Wadowice

Szymon Lukaj

slukaj@wadowice.pl
33 873 18 11 wew. 210
507 284 900

pn-pt 7:30-15:30

Urząd Miejski w Wadowicach, 34-100 Wadowice, Plac Jana Pawła II 23

Website
Wieliczka

Mariusz Mardyła

mmardyla@wieliczka.eu
12 263 42 45

pn-pt 8:00-16:00

Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Limanowskiego 32, 32-020 Wieliczka

Website
Wieprz

Wojciech Antecki

wantecki@wieprz.pl
33 875 51 18 wew. 26

pn-pt 7:00-15:00

Urząd Gminy Wieprz, ul. Centralna 5, 34-122 Wieprz

Website
Wierzchosławice

Michał Mikos

michal.mikos@wierzchoslawice.pl
14 631 90 48

pn 8:00-16:00
wt-cz 7:30-15:30
pt 7:00-15:00

Urząd Gminy Wierzchosławice, 33-122 Wierzchosławice 550

Website
Wolbrom

Katarzyna Barczyk-Łyczak

klyczak@umigwolbrom.pl
32 706 53 49

pn 10:00-18:00
wt,cz,pt 7:00-15:00
śr 8:00-16:00

Urząd Miasta i Gminy Wolbrom, ul. Krakowska 1, 32-340 Wolbrom

Website
Zakliczyn

Barbara Witek

barbara.witek@zakliczyn.pl
14 632 64 74

pn 9:00-17:00
wt-cz 7:45-15:45

Urząd Miejski w Zakliczynie, Rynek 32, 32-840 Zakliczyn

Website
Zakopane
Replacement graphics

Krzysztof Topór-Huciański

ekodoradca@zakopane.eu
18 20 20 497

pn 9:00-17:00
wt-śr 7:30-15:30

Urząd Miasta Zakopane, ul. Kościuszki 13, 34-500 Zakopane

Website
Replacement graphics

Krzysztof Topór-Huciański More

18 20 20 497

Barbara Witek More

14 632 64 74

Katarzyna Barczyk-Łyczak More

32 706 53 49

Michał Mikos More

14 631 90 48

Wojciech Antecki More

33 875 51 18 wew. 26

Mariusz Mardyła More

12 263 42 45

Wiktor Chrzanowski More

14 652 51 76 wew. 65

Urszula Cimoch More

33 823 35 98 wew. 15

Anna Ponikiewska More

14 688 26 65

Aleksandra Piegza More

12 270 40 30 wew. 65

Patrycja Świerad More

14 632 09 48

Ewelina Ryńska More

604 618 750

Nina Piórkowska More

33 874 95 52

Ekodoradca Stary Sącz Dorota Janeczek-Bajerska

Dorota Janeczek-Bajerska More

18 446 02 70 wew. 148

Krzysztof Szulada More

12 27 70 167

Karolina Sterkowicz More

14 65 35 532

Replacement graphics

Beata Makarska More

14 644 36 16

Anna Węgrzynowicz More

12 385 60 25

Stanisław Kiersztyn More

18 268 04 72

Szymon Fitak More

18 202 10 24

Replacement graphics

Monika Żywczak More

18 446 40 43

Replacement graphics

Magdalena Kopeć More

41 38 48 037

Żelisława Noworyta More

33 844 95 66

Paulina Białoń More

727 400 506

Nowy targ

Sylwester Magiera More

18 261 12 91

Edyta Król-Dutka More

18 445 70 67

Szczepan Figura More

18 33 10 009

Replacement graphics

Aneta Klimczak More

18 41 40 751

Małgorzata Olejarz More

18 262 89 27

Magdalena Gać More

12 616 88 48

Ewa Jękot More

12 616 88 48

Piotr Skałka More

12 616 88 48

Agnieszka Kapralska More

12 616 88 48

Olga Jasonek More

12 616 88 48

Replacement graphics

Małgorzata Dudek More

12 616 88 48

Anna Cieślik More

12 387 22 62

Przemysław Lebda More

533 234 769

Agnieszka Mida More

14 68 44 010 wew. 27

Grzegorz Murzyn More

12 372 17 77

Szymon Lichorobiec More

14 644 21 21

Agnieszka Smaga More

12 270 21 04 wew. 120

Przemysław Kapałka More

14 628 58 40

Dorota Hasior More

18 414 56 14

Adam Plewa More

721 604 501

Elżbieta Walas More

14 614 91 54

Replacement graphics

Agnieszka Walczak More

33 842 99 68