Ecomanagers

Find your Ecomanager, enter the name of the municipality

Biecz
Replacement graphics

Mateusz Czech

mateusz.czech@biecz.pl
13 440 68 44

Mo  08:00-14:00
Tu  08:00-14:00
We  08:00-14:00
Th  08:00-14:00
Fr  08:00-14:00

Urząd Miejski w Bieczu
ul. Rynek 20
38-340 Biecz
pok. 209

Show on map
Website
Bobowa
Replacement graphics

Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

projekty@bobowa.pl
18 351 43 00 ext. 25
18 351 43 00 ext. 26

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Miejski w Bobowej, p.18, p.21

Show on map
Website
Gorlice (gmina)
Replacement graphics

Jacek Pietrusza

jacek.pietrusza@gmina.gorlice.pl
18 534 62 36

Mo  07:30-15:30
Tu  -
We  07:30-15:30
Th  -
Fr  -

Urząd Gminy Gorlice ul. 11 Listopada 2, 38-300 Gorlice, pok. 3

Show on map
Website
Gorlice (miasto)
Replacement graphics

Paulina Setlak

paulina.setlak@um.gorlice.pl
18 355 12 33
572 908 868

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Miejski w Gorlicach,
ul. Rynek 2,
38-300 Gorlice

Show on map
Website
Replacement graphics

Michał Lepak

michal.lepak@um.gorlice.pl
18 355 12 46

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Miejski w Gorlicach,
Plac Kościelny 2, segment "B",
38-300 Gorlice

pok. 13B

Show on map
Website
Łużna
Replacement graphics

Daniel Klimek

klimekd@luzna.pl
18 354 39 22 ext. 307

Mo  08:00-17:00
Tu  07:00-15:00
We  07:00-15:00
Th  07:00-15:00
Fr  07:00-15:00

Urząd Gminy Łużna
Łużna 634
38-322 Łużna
pok. 7

Show on map
Website
Ropa
Replacement graphics

Marta Migacz

mmigacz@eu-ropa.pl
18 353 40 14 ext. 25

Mo  08:00-10:00
Tu  08:00-10:00
We  08:00-10:00
Th  08:00-10:00
Fr  08:00-10:00

Urząd Gminy Ropa
Ropa 733, 38-312 Ropa

Show on map
Website
Sękowa
Replacement graphics

Benita Wojnarowicz

b.wojnarowicz@sekowa.pl
18 351 80 16 ext. 291

Mo  07:30-16:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-14:30

Urząd Gminy Sękowa
Sękowa 252, pok. 6A

Show on map
Website