Ecomanagers

Find your Ecomanager, enter the name of the municipality

Gromnik
foto (1)

Joanna Nowak-Gdowska

j.gdowska@gromnik.pl
14 651 42 38 ext. 14

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Wincentego Witosa 2, 33-180 Gromnik

Show on map
Website
Lisia Góra
Replacement graphics

Klaudia Szatko

ekodoradca@lisiagora.pl
14 678 46 78

Mo  -
Tu  07:30-15:30
We  -
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Gminy Lisia Góra
ul. 1 Maja 7,
33-140 Lisia Góra
pokój 16

Show on map
Website
Pleśna
Replacement graphics

Teresa Skrobisz

tskrobisz@plesna.pl
14 629 28 48

Mo  16:00-18:00
Tu  10:00-15:00
We  -
Th  10:00-15:00
Fr  -

Urząd Gminy Pleśna
33-171 Pleśna 240

Show on map
Website
Radłów
Replacement graphics

Tadeusz Adamski

adamski@gminaradlow.pl
14 678 20 44 ext. 191

Mo  08:00-17:00
Tu  08:00-15:00
We  -
Th  08:00-15:00
Fr  -

Urząd Gminy w Radłowie
ul.Kolejowa 7, pok. 9

Show on map
Website
Ryglice
Replacement graphics

Beata Makarska

ekodoradca.ryglice@onet.eu
14 644 36 16

Mo  08:00-16:00
Tu  08:00-16:00
We  08:00-16:00
Th  08:00-16:00
Fr  08:00-16:00

Urząd Miejski w Ryglicach,
Rynek 9,
33-160 Ryglice
pok. 9

Show on map
Website
Rzepiennik Strzyżewski
IMG 1732 (7)

Angelika Ryndak

angelika.ryndak@rzepiennik.pl
14 653 55 32

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski,
33-163 Rzepiennik Strzyżewski 400

Show on map
Website
Skrzyszów
Replacement graphics

Anna Sobol

a.sobol@ug.skrzyszow.pl
14 688 70 20

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Gminy w Skrzyszowie
Skrzyszów 642, pok. 9

Show on map
Website
Tarnów

Anna Ponikiewska

a.ponikiewska@umt.tarnow.pl
14 688 26 65

Mo  07:30-15:30
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:30-15:30

Urząd Miasta Tarnowa,
ul. Nowa 4,
33-100 Tarnów

Show on map
Website
Tuchów

Karolina Sterkowicz

k.sterkowicz@tuchow.pl
14 652 51 76 ext. 65

Mo  07:30-12:30
Tu  07:30-12:30
We  07:30-12:30
Th  07:30-12:30
Fr  -

Urząd Miejski w Tuchowie,
ul. Rynek 1,
33-170 Tuchów

Show on map
Website
Wierzchosławice

Michał Mikos

michal.mikos@wierzchoslawice.pl
14 631 90 48

Mo  08:00-16:00
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:30
Th  07:30-15:30
Fr  07:00-15:00

Urząd Gminy Wierzchosławice,
33-122 Wierzchosławice 550

Show on map
Website
Żabno
Replacement graphics

Joanna Tarchała

ekodoradca@zabno.pl
14 645 60 12 ext. 33

Mo  07:30-16:00
Tu  07:30-15:30
We  07:30-15:00
Th  07:30-16:00
Fr  07:30-15:00

Urząd Miejski w Żabnie
ul. Władysława Jagiełły 1
33-240 Żabno
pok. 24

Show on map
Website
Zakliczyn

Barbara Witek

barbara.witek@zakliczyn.pl
14 632 64 74

Mo  09:00-17:00
Tu  07:45-15:45
We  07:45-15:45
Th  07:45-15:45
Fr  -

Urząd Miejski w Zakliczynie,
Rynek 32,
32-840 Zakliczyn

Show on map
Website