Zaproszenie na piąte webinarium z cyklu #AkademiaCzystegoPowietrza2021 nt. Platformy współpracy dla partnerów programu „Czyste Powietrze” na przykładzie PGNiG oraz API-GWD


#AkademiaCzystegoPowietrza to cykl bezpłatnych webinariów dla instalatorów, doradców energetycznych i firm z branży budowlanej. Spotkania on-line, które rozpoczęły się 11 maja 2020 r., są wspólną inicjatywą Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polskiego Alarmu Smogowego.

Kolejne webinarium już 14 października!

Piąte webinarium z cyklu #AkademiaCzystegoPowietrza odbędzie się 14 października o godzinie 10.00

Platforma współpracy dla partnerów programu „Czyste Powietrze” na przykładzie PGNiG oraz API-GWD

Żeby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się na stronie: https://app.livestorm.co/transmisjalive/zachety-dla-gmin-w-programach-czyste-powietrze-i-stop-smog (rejestracja daje możliwość zadawania pytań na czacie). Choć liczba miejsc jest ograniczona, to przewidziano także ogólnodostępną transmisję spotkania (bez możliwości zadawania pytań) na kanale NFOŚiGW na YouTube (youtube.com/user/nfosigw) Ci, którzy nie zdążą się zapisać, będą mogli je obejrzeć – również bezpłatnie – na kanale YouTube NFOŚiGW.