Ekodoradcy

Skontaktuj się z Ekodoradcą w swojej gminie, aby uzyskać informacje o wymianie źródła ciepła, termomodernizacji lub instalacji odnawialnych źródeł energii. Sprawdź również dostępne programy dofinansowania.

Znajdź swojego ekodoradcę, wpisz nazwę gminy

Biecz
Grafika zastępcza

Mateusz Czech

mateusz.czech@biecz.pl
13 440 68 44

Pn  08:00-14:00
Wt  08:00-14:00
Śr  08:00-14:00
Cz  08:00-14:00
Pt  08:00-14:00

Urząd Miejski w Bieczu
ul. Rynek 20
38-340 Biecz
pok. 209

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Bobowa
Grafika zastępcza

Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

projekty@bobowa.pl
18 351 43 00 wew. 25
18 351 43 00 wew. 26

Pn  07:30-15:30
Wt  07:30-15:30
Śr  07:30-15:30
Cz  07:30-15:30
Pt  07:30-15:30

Urząd Miejski w Bobowej, p.18, p.21

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Gorlice (gmina)
Grafika zastępcza

Jacek Pietrusza

jacek.pietrusza@gmina.gorlice.pl
18 534 62 36

Pn  07:30-15:30
Wt  -
Śr  07:30-15:30
Cz  -
Pt  -

Urząd Gminy Gorlice ul. 11 Listopada 2, 38-300 Gorlice, pok. 3

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Gorlice (miasto)
Grafika zastępcza

Paulina Setlak

paulina.setlak@um.gorlice.pl
18 355 12 33
572 908 868

Pn  07:30-15:30
Wt  07:30-15:30
Śr  07:30-15:30
Cz  07:30-15:30
Pt  07:30-15:30

Urząd Miejski w Gorlicach,
ul. Rynek 2,
38-300 Gorlice

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Grafika zastępcza

Michał Lepak

michal.lepak@um.gorlice.pl
18 355 12 46

Pn  07:30-15:30
Wt  07:30-15:30
Śr  07:30-15:30
Cz  07:30-15:30
Pt  07:30-15:30

Urząd Miejski w Gorlicach,
Plac Kościelny 2, segment "B",
38-300 Gorlice

pok. 13B

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Łużna
Grafika zastępcza

Daniel Klimek

klimekd@luzna.pl
18 354 39 22 wew. 307

Pn  08:00-17:00
Wt  07:00-15:00
Śr  07:00-15:00
Cz  07:00-15:00
Pt  07:00-15:00

Urząd Gminy Łużna
Łużna 634
38-322 Łużna
pok. 7

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Ropa
Grafika zastępcza

Marta Migacz

mmigacz@eu-ropa.pl
18 353 40 14 wew. 25

Pn  08:00-10:00
Wt  08:00-10:00
Śr  08:00-10:00
Cz  08:00-10:00
Pt  08:00-10:00

Urząd Gminy Ropa
Ropa 733, 38-312 Ropa

Sprawdź na mapie
Strona internetowa
Sękowa
Grafika zastępcza

Benita Wojnarowicz

b.wojnarowicz@sekowa.pl
18 351 80 16 wew. 291

Pn  07:30-16:30
Wt  07:30-15:30
Śr  07:30-15:30
Cz  07:30-15:30
Pt  07:30-14:30

Urząd Gminy Sękowa
Sękowa 252, pok. 6A

Sprawdź na mapie
Strona internetowa