360 stopni wokół CEEB – Spotkanie z ekspertem KAPE

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE” w formule online. Szkolenie to wpisuje się w cykl webinariów poruszających tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualnymi wyzwaniami i problemami z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i zgłaszania wątpliwości. Dzięki temu każde z tych spotkań stanowi forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Najbliższe spotkanie, zatytułowane „360 stopni wokół CEEB”, odbędzie się 28 lutego 2024 roku w godzinach od 11:00 do 12:00.


W trakcie spotkania ekspert przedstawi następujące zagadnienia:

  • Co to jest Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB)? Po co została utworzona?
  • Krótka historia powstania CEEB
  • Omówienie wszystkich funkcjonalności CEEB,

EKSPERT

Adam PERZ, doświadczony kierownik projektu, odpowiedzialny po stronie GUNB za budowę, wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemu CEEB, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze infrastruktury, budowy standardów obsługi klientów oraz strategii rozwoju instytucji publicznych i prywatnych.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłany jest zarejestrowanym uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams). Nowi uczestnicy mogą dokonać rejestracji, klikając na udostępniony link: 360 stopni wokół CEEB | Krajowa Agencja Poszanowania Energii | KAPE S.A.

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!