C4E – Central and Eastern European Energy Efficiency Forum

W dniach od 13 do 16 czerwca 2018 r. w Serocku niedaleko Warszawy odbyło się II międzynarodowe spotkanie w ramach C4E – Central and Eastern European Energy Efficiency Forum.

C4E to konferencja dotycząca zagadnień efektywności energetycznej w kontekście Europy wschodniej i centralnej. Konferencja stawia nie tylko na wysoki poziom merytoryczny, ale zapewnia uczestnikom idealne warunki, by wymieniać myśli, dobre praktyki, konkretne i praktyczne rozwiązania. Umożliwia nawiązywanie kontaktów wśród ludzi, którzy choć z różnych środowisk i krajów, zajmują się tymi samymi zagadnieniami i problemem.

Na jednym z paneli pod nazwą „Lokalne działania dla zwiększenia jakości życia”,  zaprezentowany został projekt LIFE pn.: Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Uczestnicy panelu dyskusyjnego mieli możliwość dowiedzieć czegoś więcej o działaniach województwa małopolskiego w ramach projektu LIFE oraz o efektach jego realizacji.  Joanna Kiersnowska – Specjalista ds. Projektu LIFE  w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego wraz z Kamilą Pakułą – ekodoradczynią z Gorlic, przedstawiły uczestnikom panelu dyskusyjnego możliwości, jakie wiążą się z zatrudnieniem w gminach ekodoradców. W trakcie równoległych paneli dyskusyjnych poruszane były kwestie dotyczące energetyki, ochrony środowiska, nowych technologii oraz możliwości i wyzwań, przed którymi stoi w tym zakresie Europa Środkowo-Wschodnia.

Zdjęcia z konferencji

Prezentacje w j. angielskim do ściągnięcia

Strona internetowa forum

[easy_image_gallery gallery=”141″]