Drugi nabór EUCF już na półmetku

xx

Eurepean City Facility to inicjatywa, która wspiera samorządy lokalne w opracowaniu koncepcji inwestycyjnych, przyczyniających się do realizacji działań określonych w lokalnych planach działań na rzecz klimatu i energii (SEAP, SECAP i inne). Jego nadrzędnym celem jest mobilizacja inwestycji w obszarze zrównoważonej energii w europejskich miastach i gminach. 

6 maja o godz. 10:00 odbędzie się na webinarium poświęcone II naborowi, trwającemu do 31 maja.

Rejestracja na webinarium informacyjne prowadzona jest pod linkiem: https://zoom.us/meeting/register/tJ0sd-Cvrz0pEtIxSAsRZdUwjliAT2S1egD-  

Zaproszeni są zarówno ci, którzy już przygotowują swój wniosek, gdyż podczas wydarzenia dowiedzą się w jaki sposób mogą uargumentować przedstawianą we wniosku inwestycję, jak również ci, którzy dopiero myślą nad tym na jaką koncepcję inwestycyjną w ramach grantu EUCF mogliby zdobyć finansowanie, by zapoznali się z procesem składania wniosku i niezbędnymi dokumentami potrzebnymi podczas aplikacji.
Aktualnie obowiązujące dokumenty dostępne są na oficjalnej stronie EUCF w zakładce “Application process”.

Podczas wydarzenia przewidziano również sesję Q&A podczas której krajowy ekspert EUCF odpowie na Państwa pytania.

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom Meeting. Po dokonaniu rejestracji przez link oraz jej zaakceptowaniu przez organizatora otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do spotkania.