Weź udział w VI Kongresie Czystego Powietrza!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w VI Kongresie Czystego Powietrza, który odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 8-9 marca. Specjaliści z całej Polski przedstawią praktyczne zagadnienia, w tym sukcesy i problemy dotyczące poprawy jakości powietrza, dostępne instrumenty finansowe i organizacyjne oraz zagrożenia i możliwości wynikające z obowiązującego prawa. W trakcie Kongresu usłyszymy także rekomendowane rozwiązania i zmiany legislacyjne i organizacyjne.

Kongres Czystego Powietrza to największe i najbardziej prestiżowe branżowe wydarzenie konferencyjne, organizowane przez Województwo Mazowieckie, Zespół Doradców Gospodarczych TOR i Mazowiecką Agencję Energetyczną. Wcześniejsze edycje Kongresu gromadziły setki uczestników reprezentujących świat administracji rządowej, samorządów, nauki i biznesu.

Jednym z prelegentów w drugim dniu wydarzenia będzie Katarzyna Stadnik z Centrum Kompetencji Projektu LIFE w Małopolsce. Podczas swojej prezentacji podzieli się doświadczeniem i dobrymi praktykami w tworzeniu sieci Ekodoradców w Małopolsce!

Kiedy?

8-9 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Więcej informacji!

Wydarzenie prowadzone będzie w formule stacjonarnej w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, oraz w w trybie on-line. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Link do rejestracji poniżej.

Kongres czystego powietrza