Zaproszenie na Konferencję „Nowoczesne systemy ogrzewania” – 19 czerwca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Nowoczesne systemy ogrzewania”, która odbędzie się 19 czerwca 2024 r. o godzinie 10:00 w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie przy ulicy Wita Stwosza 12.

Zmiany na rynku energetycznym wzbudzają wiele wątpliwości wśród mieszkańców całej Polski. Konferencja ta jest doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy o aktualnych wyzwaniach stojących przed rynkiem energii w Polsce. Podczas konferencji będziemy starali się odpowiedzieć na nurtujące pytania, takie jak: jakie źródło ogrzewania wybrać w kontekście aktualnej sytuacji związanej z kryzysem energetycznym oraz zmian przepisów prawa Unii Europejskiej? Co dalej z gazem w perspektywie 10 lat?

Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o rejestrację poprzez formularz przesłany w piśmie do gmin i powiatów do 14 czerwca br. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojego udziału. Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w dyskusji na temat przyszłości rynku energii w Polsce.

W konferencji wezmą udział eksperci z branży energetycznej oraz przedstawiciele samorządów:

Anetta Kucharska – reprezentuje gminę Zabierzów, gdzie pełni rolę koordynatora ds. zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Jest zaangażowana w projekty związane z poprawą efektywności energetycznej oraz wdrażaniem odnawialnych źródeł energii na poziomie lokalnym. Jej praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami ekologicznymi oraz współpracy z lokalnymi społecznościami będzie wartościowym wkładem w dyskusję o nowoczesnych systemach ogrzewania.

Jakub Wiech – jest uznanym ekspertem w dziedzinie energetyki, dziennikarzem i publicystą, pełniącym funkcję redaktora naczelnego portalu Energetyka24. Specjalizuje się w tematyce polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz transformacji energetycznej. Jego doświadczenie i wiedza na temat rynku energii w Polsce i na świecie czynią go cennym głosem w debacie o przyszłości ogrzewania.

Janusz Starościk – jest prezesem zarządu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych (SPIUG) oraz współwłaścicielem firmy Komfort International. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i energetycznej, w której działa na rzecz promocji nowoczesnych i efektywnych systemów ogrzewania. Współpracuje w tym zakresie z jednostkami administracyjnymi oraz stowarzyszeniami i organizacjami branżowymi w Polsce i za granicą. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów i opracowań dotyczących tych zagadnień  w Polsce i za granicą.

Zapraszamy serdecznie do udziału i współtworzenia tej ważnej debaty na temat przyszłości ogrzewania i energetyki w Polsce. Do zobaczenia w Krakowie!

Załączniki

  • pdf Agenda
    Wielkość pliku: 292 KB Pobrania: 46