Zaproszenie na pierwsze szkolenie dla Ekspertów Efektywności Energetycznej (PEEE)

Zapraszamy do dołączenia do grona ekspertów efektywności energetycznej!

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu kolejnej funkcjonalności Platformy Ekspertów Efektywności Energetycznej (PEEE), z której już teraz mogą skorzystać potencjalni beneficjenci m.in. programu „Czyste Powietrze”. Platforma EEE jest narzędziem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jej celem jest ułatwienie nawiązania kontaktu między osobami planującymi wymianę „kopciucha” w swoim domu lub termomodernizację budynku, a ekspertami w dziedzinie efektywności energetycznej budynku. Eksperci mogą pomóc w podjęciu racjonalnej decyzji opartej na technicznych i ekonomicznych przesłankach.

Dla wszystkich zarejestrowanych ekspertów zostanie zorganizowane pierwsze szkolenie (online) 15 marca br., w trakcie którego omówione będą zagadnienia dot. programu „Czyste Powietrze”, istotne z punktu widzenia pracy eksperta aktywnego na platformie. Zarejestruj się i weź udział w wydarzeniu!

Agenda szkolenia obejmuje m.in.:

  • omówienie założeń i zakresu programu „Czyste Powietrze”;
  • przedstawienie zagadnień technicznych;
  • przedstawienie zasad wypełniania wniosku o dofinansowanie i wniosku o płatność.

Po każdej prezentacji będzie możliwość zadawania pytań prelegentom oraz wyjaśnienia wątpliwości.

Przypominamy, że nabór ekspertów ma charakter ciągły – można dołączyć w każdej chwili. Wymagania stawiane ekspertom chcącym dołączyć do grona profesjonalistów, opisane są szczegółowo na platformie pod adresem www.peee.gov.pl.