Zaproszenie na wideokonferencję: Wsparcie funduszy UE dla dekarbonizacji polskiego sektora energii

Dom Polski Wschodniej w Brukseli zaprasza na spotkanie z cyklu „Kawa z Ekspertem”. Tematem dyskusji będą możliwości wspierania dekarbonizacji polskiego sektora energii dzięki funduszom unijnym.

Konferencja online

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia br o godzinie 11:00 na platformie Webex.

Link do spotkania: https://umwwm.webex.com/umwwm-en/j.php?MTID=m266deab163d1e991afe3d28130262182

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wysyłając wiadomość e-mail pod adres: info@eastpoland.eu. W wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej instytucji oraz adres e-mail. Zapisy na wydarzenie trwają do 20 kwietnia br.

Kawa z ekspertem

Celem spotkania jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat kluczowych wyzwań związanych z dekarbonizacją polskiej energetyki oraz możliwościami wsparcia ze strony Unii Europejskiej. Wspólne poszukiwanie rozwiązań pozwoli łatwiej kształtować przyszłość energetyki w Polsce zgodnie z europejskimi standardami i wymogami dotyczącymi ochrony środowiska.

Gościem wydarzenia będzie Paweł Olechnowicz – reprezentant Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej w Komisji Europejskiej

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Dom Polski Wschodniej w Brukseli powstał w celu pogłębienia współpracy i koordynacji działań pięciu przedstawicielstw regionalnych w Brukseli. W jego skład wchodzi pięć Województw Polski Wschodniej: Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie, Świętokrzyskie i Warmińsko-Mazurskie. Regiony te połączyły wspólnie swoje siły w inicjatywę znaną w Brukseli także pod nazwą East Poland House.