Limanowski Ekopiknik 2019

1 czerwca 2019 ekopiknik Limanowa (14)

Za nami baaardzo udany ekopiknik rodzinny. Dopisała pogoda i frekwencja. Przedszkolny ogród wypełnił się po brzegi całymi rodzinami. Była to wspaniała okazja do wspólnej zabawy z dużym akcentem edukacyjnym.

Przewodnim tematem – oczywiście ochrona środowiska. Wśród atrakcji znalazły się eko-konkurencje, pokaz mody z recyklingu. Był dron, zabawy z powietrzem. Były warsztaty tworzenia latawców. Były i tańce i pyszne ciasta. Przede wszystkim zaś Limanowa –  w zdrowej atmosferze. 

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyło się również dostępne na miejscu stanowisko Ekodoradcy. A Ekodoradca stanowczo potrzebuje wsparcia. Udało się powołać kolejnych ambasadorów czystego powietrza w Limanowej – i tych dużych i tych małych. Do klimatów tej rodzinnej imprezy będziemy mogli  powrócić jeszcze przy okazji oglądania materiałów tv28 a także odwiedzając stronę internetową Przedszkola Nr 1.

Oby więcej takich eko-imprez! Przedszkole nr 1 spisało się na medal !!! #Limanowawzdrowejatmosferze #LIFE #Malopolskawzdrowejatmosferze #Ekododradca