Konkurs – Festiwal Piosenki Ekologicznej

singing

O ekologii trzeba pamiętać w każdej sytuacji. Czy na co dzień, czy od święta, również obecnie – w czasie, gdy myślimy przede wszystkim o suszy i epidemii. Zaśpiewajmy o tym, jak ważna jest ekologia i ochrona planety!

Warunki udziału

Wójt Gminy Oświęcim ogłosił internetowy konkurs „Festiwal Piosenki Ekologicznej”. Do wygrania jest 6 bonów do sklepu internetowego Empik.

Żeby wziąć udział w konkursie należy nagrać najciekawszy, autorski, premierowy i niepublikowany wcześniej film, w którym uczestnicy zaśpiewają piosenkę o tematyce związanej z ochroną środowiska. Link do filmu należy umieścić w komentarzu do posta na portalu Facebook dotyczącego konkursu. Konkurs trwa do północy 17 maja 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Cel konkursu

Celem konkursu jest propagowanie postaw ekologicznych, zwłaszcza w zakresie ochrony powietrza. Ponadto poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska i szerzenie koncepcji ekologicznego sposobu życia. Realizacja konkursu ma także podkreślać wpływ podjętych działań na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Wymiana niskosprawnych źródeł grzewczych w gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie gminy Oświęcim, w ramach Poddziałania 4.4.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020”.