Zapraszamy na EKOZAKOPANE!

W dniach 2-6 czerwca br. w Małopolsce po raz drugi odbędzie się Międzynarodowe Forum Energetyki i Środowiska EKOZAKOPANE, którego współorganizatorem jest Województwo Małopolskie.

Jako zapowiedź zbliżającego się wydarzenia, w dniu dzisiejszym w centrum Krakowa można było zobaczyć i przetestować elektryczne samochody, skutery, rowery i trójkołowce. Pokaz odbył się, jako zapowiedź rajdu ekologicznych pojazdów, który już w czerwcu wyjedzie z Krakowa do Zakopanego. To jedna z wielu interesujących atrakcji przewidzianych w ramach zbliżającego się Forum EKOZAKOPANE.

W ramach promocji wydarzenia w dniu 18 kwietnia br. miała miejsce również konferencja prasowa, w której udział wzięli między innymi Pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Pan Wiktor Łukaszczyk – Wiceburmistrz Zakopanego, Pan Bartosz Krawczak – Dyrektor ds. Organizacyjnych Forum EKOZAKOPANE oraz Pan Andrzej Bargiel – trzykrotny mistrz Polski w skialpiniźmie.

Jednym z elementów forum EKOZAKOPANE będzie również prezentacja nowatorskich rozwiązań technologicznych z całego świata, dzięki którym można jeszcze łatwiej dbać o nasze otoczenie. Przez kilka dni Zakopane stanie się centrum dla ekologicznych inicjatyw, miejscem spotkań wszystkich tych, dla których oddychanie czystym powietrzem i życie w zdrowym środowisku jest priorytetem. Na zainteresowanych czekają liczne spotkania i dyskusje z ekspertami na tematy związane z elektromobilnością czy ekologicznym budownictwem. W sumie, dzięki forum EKOZAKOPANE, do Małopolski przyjedzie kilka tysięcy osób z całego świata.

Więcej informacji na temat II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE, w tym formularz rejestracyjny, można znaleźć na stronie internetowej www.ekozakopane.pl.

[easy_image_gallery gallery=”198″]