Na co można otrzymać dofinansowanie w programie „Czyste Powietrze”? – zaproszenie na kolejne webinarium z cyklu AkademiaCzystegoPowietrza2023 !


#AkademiaCzystegoPowietrza to przydatne źródło informacji zarówno dla pracowników gminnych punktów konsultacyjno-informacyjnych, ekodoradców, jak i wnioskodawców zainteresowanych dotacjami. Spotkania on-line, które rozpoczęły się 11 maja 2020 r., są wspólną inicjatywą Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polskiego Alarmu Smogowego.

Kolejne webinarium już 22 czerwca!

Szóste webinarium z cyklu #AkademiaCzystegoPowietrza2023 odbędzie się 22 czerwca o godzinie 10.00

NA CO MOŻNA OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE W PROGRAMIE „CZYSTE POWIETRZE”? – zakres przedsięwzięcia oraz zalety jego realizacji.

Celem tego spotkania jest pokazanie jak poprawa stanu budynku w programie „Czyste Powietrze” wpływa na zmniejszenie zapotrzebowania budynku na energię, bezpieczeństwo cieplne i komfort życia jego mieszkańców.

Żeby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się na stronie: https://forms.office.com/e/gY3HidBBy1 (rejestracja daje możliwość zadawania pytań na czacie).