Zaproszenie na szkolenie z zakresu wybranych elementów Programu ochrony powietrza!

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w kolejnym szkoleniu dotyczącym Programu Ochrony Powietrza. Szkolenie przeprowadzą przedstawiciele Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla, Krajowej Agencji Poszanowania Energii oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jednostek samorządowych i wypełniając obowiązki wynikające z Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu: ubóstwa energetycznego, klasyfikacji kotłów na paliwa stałe oraz dostępnych form finansowania inwestycji związanych z wymianą źródła ciepła oraz termomodernizacją budynków.

Kiedy?

Szkolenie odbędzie się 7 kwietnia br., w godzinach 10:00-15.00, w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie przy al. Jana Pawła II 39.

Dla Kogo?

Zapraszamy do udziału w spotkaniu przedstawicieli gmin oraz starostw, pracowników miejskich oraz gminnych ośrodków pomocy społecznej, ekodoradców, doradców energetycznych i pracowników merytorycznych związanych z tematyką ubóstwa energetycznego i ochrony powietrza.

Uwaga!

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez formularz dostępny na stronie: https://powietrze.malopolska.pl/ubostwo-energetyczne-4/

Zapisy trwają do dnia 5 kwietnia 2022 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu w sprawie jest Pani Klaudia Kowalczyk, e-mail;
[email protected], nr tel.: 12 37 96 084

Program szkolenia:

Godz.JednostkaTemat
10.00 – 10.10Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Przywitanie uczestników spotkania
10.10 – 11.10Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Klasyfikacja kotłów C.O. zasilanych paliwami stałymi
11.10 – 11.20Przerwa kawowa
11.20 – 13.00Krajowa Agencja Poszanowania Energii Metodyka analizy ubóstwa energetycznego
13.00- 14.00Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KrakowieŹródła finansowania przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej i OZE skierowane do osób fizycznych
14.00 – 15.00Obiad